افکار راستین

 بنام پروردگار

  اگر نسبت به کشور عزیزمان ایران تعصبی ندارید ویا وجدانتان بیدار نیست.لطفا وقت خود را صرف خواندن این مقاله نفرمائید.   

 با طرح یک پرسش وارد بحث می شویم. (در حد امکان از کلمات قلمبه  استفاده نمی کنم تا حد اقل خودم بفهمم چی می نویسم.) 

بنظر شما منافع کدام مقدم است ؟   شخص( وخانواده) (گروه اول)       یا منافع جامعه(ایران) ؟  (گروه دوم) 

شما اگر با تفکر عمیق به جواب این سوآل برسید. هم خود را بهتر شناخته اید هم به مشکلات کشور از سه هزار سال پیش تا کنون پی می برید . با توجه به مفهوم مقدم جواب( هردو)دراینجا کاربرد ندارد.

 علل اقتدار (پیروزی) یا ضعف (شکست)کشور عزیزمان را درحاکمیت این دوگروه فکری پی می گیریم.

با طرح این دو (سوآل و جواب)  که تقریبا حقیقت آن برای همه روشن  است خط فکری خود را نمایان نمودم.قسم یاد مکنم که به هیچ گروه و دسته ای وابسته نیستم . دلیل فعالیت در این زمینه روشن گری جوانان  رضای خدا و سربلندی هرچه بیشتر ایران عزیز می باشد.

1-   نقشه های پهناور کشور ایران را مشاهده نموده اید چرا اینقدر کوچک شده .؟  حتی یک استان استراتژیک در جنوب ایران درعصر پهلوی از دست رفته واگراین استان از کشورجدا نشده بود کشتیهای عبوری از تنگه هرمز مشابه کانال سوئز باید به ایران حق ترانزیت می دادند.   جواب :   بنظر من در مقطه ای که گروه اول حاکم بوده اند.بخشهایی از کشور از دست رفته است.(البته منظور از گروه مطلق نیست اکثریت سران و نخبگان را شامل می شود)

2-  چرا صدام با پول و تسلیحات بی شمار  شیوخ عرب و کشورهای قدرتمند نتوانست یک وجب از خاک ایران انقلاب زده را در اشغال نگهدارد ؟.(منظوراز انقلاب زده زمانیست که تازه انقلاب شده فرماندهان ارشد ارتش و مستشاران نظامی خارجی ازارتش اخراج شده اند  ودر کشور  ساماندهی لازم انجام نشده است )

جواب: بعلت حاکمیت گروه دوم.

شاید اشخاصی بگویند تا جوانیم و میتوانیم باید به منافع شخصی و رفاه فکر کنیم واز آن لذت ببریم.  این تفکر اگر غلبه پیدا کند. ودشمنان به کشورحجوم بیاورند باید با دشمن بنشینیم و برای تجزیه ایران قراردادی مشابه قرارداد ترکمن چای امضاء کنیم.

آن افرادی که درزمان جنگ با صدام از کشور تا پای جان دفاع می کردند.چه تفکری داشتند.؟آیا لذت دنیوی در آن مقطع زمانی وجود نداشت؟

اگر تا زمانی که منافعمان ایجاب می کند ایران ایران کنیم که یک ماداگاسکاری را هم بیاوریم اینجا و منافع بدهیم از ما داغترشعار پاینده باد ایران  سر میدهد. پس تعصب ما کجاست.؟

دوباره چند سوآل طرح می کنم که جوابش را باید شما پیدا کنید.

1- با توجه به رکود اقتصادی وبدهی بیش از یک تریلیون دلاری آمریکا   بنظر شما هزینه سنگین  آمریکا اروپا وشیوخ اعراب برای جبران خسارات شرکتهای متضرر تحریم ایران و راه اندازی و پشتیبانی رسانه های فارسی زبان(رادیو  تلوزیون سایت های اینترنتی  و روزنامه ها( حتی داخلی) و..........چیست .؟

2- موفقیت ایران در علوم مختلف - چرخه سوخت هسته ای ودارو های مربوطه- نانو –لیزر – سلاح نظامی – موشک ماهواره بر- ماهواره  -هوا پیما نظامی – انواع داروهای جدید – کشتی – و......چه عاملیست ؟ و راههای شتاب و گسترش آن چیست؟

3 - با حجمه تبلیغات  دشمنان برای سوق دادن جوانان به بی تفاوتی نسبت به آینده کشور وگرفتار کردن آنها در گرداب اعتیاد و خوش گذرانیهای زود گذر  چگون مقابله کنیم.؟

4-با توجه به اینکه لوازم قاچاق معمولا باید گرانتر بفروش برسد.علت ارزانتربودن لوازم(آنتن) گیرنده تلوزیون از ماهواره در کشورهای اسلامی چیست ؟ ومبلغ مابالتفاوت آن را چه کشوری تامین می کند.

/ 5 نظر / 36 بازدید
سلام

مرگ بر اسراییل مرگ بر منافق مرگ بر موسوی و کروبی

آنخماهو

این کروبی مگه کیه که نمیتونن کاریش کنن؟

مختارثقفی

تو با من بیعت کن خودم اسرائیل و آمریکا رو نابود میکینم غصه نخور پچ پچ بخور[قهقهه][شوخی][نیشخند]

پاروکدهی

ایول عمو گل کاشتی باعث افتخار است

ز-ق

ایول ایول ایول حاجی تاج سر ایول