تظاهرات در سوریه و گروه های سیاسی ایران

                         بنام ایزد یکتا

اخبارتظاهرات کشور سوریه . و مواضع گروههای سیاسی ایران.

مقدمه: { در ماههای گذشته قیام مردمی در کشورهای عربی مسلمان با چنان سرعتی آغاز و باعث سقوط دیکتاتورانی مثل مبارک شد که از دست سازمانهای اطلاعاتی و امنیتی آن کشورها که شعبه ای از سازمانهای سیا و موساد بودند کاری بر نیامد.

به لحاظ الگو گیری از ایران (ایرانی مقتدر بدون اینکه بله قربان گوی صهیونیسم بین الملل ودیگر قدرتهای بزرگ باشد،در زمینه های مختلف علمی پیشرفت های قابل توجه ای نموده است.و....). واینکه قیام مردم بیشتر بعد نماز از مساجد آغاز می شد ورهبران دینی در آن کشورها نقش موثری داشتند.ناخود اگاه خود را در طور  صدور انقلاب ایران دیدند.

از این رو برای مقابله راهکارهای مختلفی بکار بستند. که به دو مورد آن اشاره می کنم.

1-نفوذ دادن افراد جاسوس و وابسته در داخل کروههای انقلابی آن کشورها (که از این ترفند هنوز هم ایران بعد از 30سال ضربه می خورد)

2-تخریب کشور الگوی انقلابیون،(ایران) از هر راه ممکن، تبلیغات تفرقه افکنانه،راه اندازی تظاهرات ازطریق عده ای از جوانان نا آگاه واعزام تروریستهای خود لابلای آنها که وظیفه شناسائی و کشته سازی از افراد خاص(دانشجو،اقلیت مذهبی ،دختران جوان و....)وایجاد آشوب و نا امنی را دنبال می کنند.

در کوتاه مدت به دو صورت از آن بهره برداری می کنند.اول:جلو گیری از شتاب تلاشهای علمی و اقتصادی ایران. دوم: به مردم دیگر کشورها نشان دهند وضعیت ایران آشفته ودر اینجا امنیت ودمکراسی وجود ندارد.}

سوریه کشوریست که به نسبت دیگر کشورهای عربی منطقه منابع(نفت ،گاز)خیلی ضعیفی دارد.اما سطح زندگی در آن کشور تقریبا همسان می باشد .از لحاظ  مردم سالاری جایگاه خوبی ندارد. اما بنظر من وجود طوایف مختلف :عرب شیعه وسنی ،مسیحی، کرد ، دروزی، فلسطینی و همجواری با اسرائیل، یکی از عوامل پلیسی (امنیتی)بودن آن کشور می باشد.

سوریه همیشه در منازعات متحد ایران و مقابل اسرائیل و آمریکا قرار گرفته وبه همین خاطر فشارهائی را نیزمدام تحمل می نماید.

وبعید نیست بخشی از تظاهرات در سوریه را اسرائیل و آمریکا به همین خاطرسازماندهی کرده باشند.

متاسفانه بعضی از گروهها و اشخاص بخاطر اختلافات داخلی ویا امید به اعطای اعانه از طرف دشمنان ، منافع ملی ایران را در نظر نمی گیرند.و همسو با دشمنان ایران سربلند، و با انرژی زیاد به اخباراختلافات داخلی و تظاهرات در سوریه  دامن می زنند.حتی به صدا وسیما هم ایراد وارد می کنند.که چرا به اخبار تظاهرات مخالفان سوریه نمی پردازد.

در اینجا برای روشن شدن اذهان چند سوآل مطرح می کنم.

مگر رسانه های غرب به اخبار تظاهرات در عربستان ، بحرین، مصر و....همسان با تظاهرات در ایران و سوریه می پردازند.؟

مگر رسانه های غرب  به اخبار سرکوب تظاهرات در بریتانیا ، آمریکا و  فرانسه می پردازند.؟

مگر رسانه های غرب به اخبارتجاوز مکرر سربازان مست خود به نوامیس مردم  در عراق و افغانستان می پردازند.؟

آنها را نباید ملامت کرد چون از منافع ملی کشور خودحمایت می کنند.

باید آن دسته از ایرانیان را ملامت کرد که دربستر و جو ساخته دست دشمن قرار می گیرند.ومنافع ملی ایران را زیر پا می نهند.

/ 2 نظر / 51 بازدید
ناشناس

درود بر شما

http://www.Teobux.com/?ref=spy_man89

در توباکس دات کام شما می توانید با دیدن تبلیغات به صورت روزانه به درآمد ماهیانه خود درآمدی دیگراضافه کنید.ما در اینجا تبلیغات کنندگانی داریم که مایل به پرداخت پول واقعی به شما هستند ،اگر شما مایل به دیدن وب سایت/محصولات آنان باشید شما میتوانید بابت هر تبلیغی که مشاهده می کنید تا 15 تومان درآمد داشته باشید، حتی می توانید با معرفی نفراتی که مایل به دیدن این تبلیغات هستند نیز تا 15 تومان دیگر بابت هر تبلیغی که آنان مشاهده می کنند نیز درآمد داشته باشید.عضویت در توباکس رایگان است و شما می توانید به محض ثبت نام شروع به کسب درآمد کنید. لازم به ذکر است که توباکس دات کام یک شرکت ثبت شده است ، دارای مجوز فعالیت از وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی می باشد و در ستاد سازماندهی پایگاه های اینترنتی نیز به ثبت رسیده است. برای مشاهده و در صورت تمایل عضویت بر روی لینک بالا کلیک کنید.